BZT52C4V3-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C6474502
Package
SOD-123
Description
4.3V 410mW 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS