RNX05068M0JKR8
MFR.Part #
RNX05068M0JKR8
JLCPCB Part #
C1824256
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS