RER70FR261RCSL
MFR.Part #
RER70FR261RCSL
JLCPCB Part #
C1572905
Description
20W 261mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance