RNX0505M11FHLB
MFR.Part #
RNX0505M11FHLB
JLCPCB Part #
C1450311
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 5.11MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS