P0805E3013FNW
MFR.Part #
P0805E3013FNW
JLCPCB Part #
C4092630
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS