RNX050220KFNEL
MFR.Part #
RNX050220KFNEL
JLCPCB Part #
C1449277
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 220kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS