RNX050100MFKLB
MFR.Part #
RNX050100MFKLB
JLCPCB Part #
C1447832
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 100MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS