RNX05020K0FNEL
MFR.Part #
RNX05020K0FNEL
JLCPCB Part #
C1449403
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 20kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS