RNX05010K0FKEL
MFR.Part #
RNX05010K0FKEL
JLCPCB Part #
C1447826
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS