RNX05010K0JNEB
MFR.Part #
RNX05010K0JNEB
JLCPCB Part #
C1824738
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS