BFC238354243
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238354243
JLCPCB Part #
C3787997
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 24nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS