RNX05010M0JNEL
MFR.Part #
RNX05010M0JNEL
JLCPCB Part #
C1449447
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS