RNX0505M00FNEL
MFR.Part #
RNX0505M00FNEL
JLCPCB Part #
C1449366
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS