CMF60243R00FKR670
MFR.Part #
CMF60243R00FKR670
JLCPCB Part #
C3569702
Description
-55℃~+175℃ 1W 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors