RNX03811M1FKLB
MFR.Part #
RNX03811M1FKLB
JLCPCB Part #
C1441895
Description
-55℃~+150℃ 11.1MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS