M55342K06B240ERTSV
MFR.Part #
M55342K06B240ERTSV
JLCPCB Part #
C4061563
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 240kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount