TNPW0603120KBYEN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0603120KBYEN
JLCPCB Part #
C4222143
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS