RNX03868M0FNLB
MFR.Part #
RNX03868M0FNLB
JLCPCB Part #
C1440733
Description
-55℃~+150℃ 1W 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS