RNX0385M60FKLB
MFR.Part #
RNX0385M60FKLB
JLCPCB Part #
C1440903
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.6MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS