RNX038500MFKLB
MFR.Part #
RNX038500MFKLB
JLCPCB Part #
C1446521
Description
-55℃~+150℃ 1W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS