RNX03850M0FKLB
MFR.Part #
RNX03850M0FKLB
JLCPCB Part #
C1440946
Description
-55℃~+150℃ 1W 50MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS