ERC50243K00FEEB500
MFR.Part #
ERC50243K00FEEB500
JLCPCB Part #
C3495346
Description
-65℃~+175℃ 100mW 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS