RNX0384M99FHLB
MFR.Part #
RNX0384M99FHLB
JLCPCB Part #
C1443709
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.99MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS