Y005950R0000J0L
MFR.Part #
Y005950R0000J0L
JLCPCB Part #
C5838535
Package
Plugin
Description
26 50Ω 750mW ±5% ±5ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS