RNX0384M02FKR7
MFR.Part #
RNX0384M02FKR7
JLCPCB Part #
C1818263
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.02MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS