RNX038250MFNR6
MFR.Part #
RNX038250MFNR6
JLCPCB Part #
C1822799
Description
-55℃~+150℃ 1W 250MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS