RNX03830M0JNEL
MFR.Part #
RNX03830M0JNEL
JLCPCB Part #
C1440855
Description
-55℃~+150℃ 1W 30MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS