RNX0383M30FKLB
MFR.Part #
RNX0383M30FKLB
JLCPCB Part #
C1441067
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.3MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS