RNX0383M30FHR7
MFR.Part #
RNX0383M30FHR7
JLCPCB Part #
C1819971
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.3MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS