RN55E1103BRE6
MFR.Part #
RN55E1103BRE6
JLCPCB Part #
C3560072
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors