RNX0503M30FHR7
MFR.Part #
RNX0503M30FHR7
JLCPCB Part #
C1825496
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 3.3MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS