RNX03830M0KNR8
MFR.Part #
RNX03830M0KNR8
JLCPCB Part #
C1816117
Description
-55℃~+150℃ 1W 30MΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS