CMF55R22000JNEB
MFR.Part #
CMF55R22000JNEB
JLCPCB Part #
C1807791
Description
-55℃~+175℃ 220mΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS