RNX038300MKNRG
MFR.Part #
RNX038300MKNRG
JLCPCB Part #
C1822742
Description
-55℃~+150℃ 1W 300MΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS