Y1508352R000BR0L
MFR.Part #
Y1508352R000BR0L
JLCPCB Part #
C1495316
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 352Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS