RNX03824M9FKEE
MFR.Part #
RNX03824M9FKEE
JLCPCB Part #
C1818464
Description
-55℃~+150℃ 1W 24.9MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS