AY1222M47Y5UC6TV0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AY1222M47Y5UC6TV0
JLCPCB Part #
C5360368
Package
Plugin
Description
12mm 2.2nF 7mm Y5U ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS