RNX03812M0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX03812M0JNLB
JLCPCB Part #
C1441826
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
-55℃~+150℃ 12MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS