RNX03822K1FKEL
MFR.Part #
RNX03822K1FKEL
JLCPCB Part #
C1440914
Description
-55℃~+150℃ 1W 22.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS