RNX038220MJNWF
MFR.Part #
RNX038220MJNWF
JLCPCB Part #
C1824307
Description
-55℃~+150℃ 1W 220MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS