VSSR1601102JUF
MFR.Part #
VSSR1601102JUF
JLCPCB Part #
C1358473
Description
100mW 15 16 1kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS