RNX038220MFNWF
MFR.Part #
RNX038220MFNWF
JLCPCB Part #
C1824315
Description
-55℃~+150℃ 1W 220MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS