RNX03830K1FKRE
MFR.Part #
RNX03830K1FKRE
JLCPCB Part #
C1816832
Description
-55℃~+150℃ 1W 30.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS