TNPW060316K9BXEN
MFR.Part #
TNPW060316K9BXEN
JLCPCB Part #
C1727791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS