ERL051K0700FKEA500
MFR.Part #
ERL051K0700FKEA500
JLCPCB Part #
C3362580
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors