RNX03815K0FKLB
MFR.Part #
RNX03815K0FKLB
JLCPCB Part #
C1441816
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS