RN65D9531FBSL
MFR.Part #
RN65D9531FBSL
JLCPCB Part #
C3433836
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors