RNX038100KFKR7
MFR.Part #
RNX038100KFKR7
JLCPCB Part #
C1818343
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS