Y578710K0000B9L
MFR.Part #
Y578710K0000B9L
JLCPCB Part #
C1483611
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS