RNX025755RJNR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX025755RJNR6
JLCPCB Part #
C1819030
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 755Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS